Чорногорія

Черногория
Черногория


Прекрасне  місце, де завжди панує атмосфера свята, а привітність людей допомагає відчути відпочинок на всі сто. Црна Гора, Чорногорія або ж Montenegro — країна прекрасних, чарівних гір, палючого сонця та чистого моря. І не важливо, якою мовою про неї говорити, очевидно одне, що таку красу можна прирівняти до найкращих курортів нашої планети.

Чорногорія знаходиться в найпівденнішій частині Адріатики і розташовується на Балканському півострові. Столиця Чорногорії — Подгоріца. У підставі міста знаходяться залишки стародавніх міст грецької, римської та слов’янської епох. Це місто п’яти річок, одна з яких Морача, одна з найкрасивіших річок у Європі.

 

Наша компанія приймала активну участь в чартерній програмі у 2011, 2012, 2013 роках.

Вінниця – Чорногорія (Тіват) –Вінниця

Близько 10 000 Вінничан могли оцінити красу Чорногорських пляжів .

І особливо вдячні за зручність перельоту з Вінниці .

ПЕРЕЛІТ/ПЕРЕЇЗД


У Чорногорії є два міжнародні аеропорти — Подгоріца та Тіват. З України здійснюються перельоти чартерними рейсами з червня по вересень: Київ— Тіват —Київ. У літній час також працюють чартерні автобусні маршрути. Виліт зі Львова, автобуси зі Львова і з Києва

Проживання


Протягом останніх років в Чорногорії з’явилося багато висококласних готелів, приватних вілл та міні-готелів, що суттєво покращило інфраструктуру курортів. У багатьох готелях проведена повна або часткова реконструкція. Дуже популярне розміщення в приватних готелях. Як правило, це 3-5-поверхові будівлі зі стандартними номерами або апартаментами, обладнаними всім необхідним для комфортного відпочинку.

ПЛЯЖІ

Черногория
Черногория море

На Адріатичному узбережжі Чорногорії є пляжі на будь-який смак, найрізноманітніші: піщані, дрібно- і крупногалькові, кам’янисті, в тихих лагунах або в ущелинах гористого берега… Їх всі об’єднує одне: вода тут найчистіша.

У Чорногорії до розряду найчистіших  відносяться пляжі Будви, Тівата, Бара, Ульциня і Герцог-Нові. Саме тут найкраща екологічна ситуація. Дуже популярні у туристів пляжі Мілочер і Святого Стефана. Незважаючи на те, що відпочинок в тут досить дорогий, краса цих місць привертає безліч туристів.

Пляжі Герцегновської Рив’єри, в основному, кам’янисті, що, зрозуміло, трохи менш комфортно, але зате вони більш мальовничі.

Дуже мальовничі пляжі в районі Бара. Вони, в основному, піщано-галькові, але один з них, з промовистою назвою Червоний пляж — піщаний.

Пляжі Ульцінської Рів’єри знамениті своїм базальтовим піском, аналогів якому немає у всьому світі. Через колір піску ці пляжі мають сірий зитивно впливають при захворюваннях опорно-рухової системи.

КУХНЯ


Чорногорська кухня пропонує страви з різноманітних комбінацій свинини, баранини і овочів, розмаїття рибних страв. Традиційна перша страва в Чорногорії – прозора уха або уха з овочами. Варто спробувати суп з телятиною і різноманітні равіолі (фаршировані креветками або лобстером).

А ще в Чорногорії дуже люблять пршут. Вважається, що найкраще готують цю страву в Негушах, невеличкому містечку поблизу Цетін’ї – старої столиці країни. Вона відзначається особливим смаком, тому що свинину, призначену для переробки, сушать високо в горах, де дуже чисте повітря. Подають пршут у якості холодної закуски, наприклад, до лозовача( дуня). Це – національний міцний алкогольний напій, який виготовляють із кращих сортів винограду, таких як первінець і круна.

Еда Черногория
Еда Черногория

 

Заказать тур